úterý 10. června 2014

Výstava "Šikovné ruce"
Panenky na výstavu v Nymburce jsem šila už od zimy - přece jen: mít jich doma 25 najednou se mi ještě nepodařilo :-). Navíc mě šíleně potěšilo, že se jejich fotka dostala přímo na oficiální plakát výstavy.

Největší shon nastal samozřejmě asi týden před výstavou: nejhorší ze všeho je pro mě papírování, tzn. fotodokumentace, seznamy, cenovky, visačky atd.... Navíc bylo třeba přizpůsobit panenkám regál, co jsem si kvůli nim koupila v IKEA, a vymyslet celou instalaci. Na to se můžete podívat na následujícím videu:Hodně času mě stálo také vyrobit visačky a etikety:


A nejvíc jsem si oddechla, když bylo všechno zabaleno a připraveno k odjezdu :-)


Do Nymburka jsme přijeli asi tři hodiny před vernisáží. Pro náš stánek vybral můj manžel strategické místo u vchodu, tam je hned na očích a nikdo ho nemůže minout :-)


Instalování jsem měla nacvičené, takže to šlo rychle. Navíc mi s tím velice aktivně pomáhala dcera (což ne vždy přispívá k rychlému uskutečnění, ale nemůžu jí přece bránit v jejím nadšení pro věc) :-)


Do vernisáže zbývalo ještě spoustu času, tak jsme se šli projít po městě. Člověku docela pošimrá ego, když uvidí plakát s fotkou svých výtvorů viset hned vedle Katapultu a nic na tom nemění fakt, že je ta jeho fotka úplně pidi :-)VERNISÁŽ:


Vernisáž začala proslovem organizátorek a hudebním vystoupením v žánru etnické psychedelie, jak to označil sám autor a interpret.
A zatímco dcera s manželem zamířili na raut, já jsem si konečně mohla prohlédnout celou výstavu, kde byly k vidění vážně úžasné kousky.

Hned u vchodu moje panenky, samozřejmě ;-)Obrazy:Smaltovaní brouci:

Dřevěné výrobky:
Kabely a obaly na knihy:Vitráže:Šperky:Polštářky:
Výstava je otevřená až do pátku 13. 6. 2014, takže pokud chcete, můžete ji ještě navštívit :-)


3 komentáře:

  1. Panenky jsou úplně dokonalé, navíc takhle všechny pohromadě...to je krása....úplná holčičí třída:o))..ať se na výstavě líbí...krásné dny..Inka

    OdpovědětVymazat
  2. Moc děkuji a také přeji krásné dny :-)

    OdpovědětVymazat
  3. nááádherné panenky dokážeš vykouzlit. Jsou úžasné, jako ty ♥

    OdpovědětVymazat